Jak pracujeme?

Co při prodeji vaší nemovitosti uděláme?

icon

Určíme prodejní strategii a doporučíme prodejní cenu

Na vstupní schůzce určíme, jak nemovitost nejlépe prodat. Připravíme několik scénářů prodeje (optimistický, realistický, pesimistický) a na základě informací z realitního trhu společně určíme prodejní cenu.

icon

Uděláme profesionální fotografie a video

Víte, jak správně nafotit prodávanou nemovitost? My ano. Připravíme profesionální realitní fotografie a videa a v případě možností připravíme panoramatickou fotografii z dronu.

icon

Připravíme inzeráty a další prodejní materiály

Vytvoříme pro vás prodejní inzeráty, které zaujmou a prodají. Víme, že jinak se prodává vila v Bubenči a jinak chata na Šumavě. Tomu bude odpovídat tón inzerátů i celková prodejní strategie.

icon

Zajistíme inzerci na realitních serverech

Připravené prodejní inzeráty nasadíme na přední české (případně zahraniční) realitní portály. Poplatky za zveřejnění inzerátů již máte v ceně našich služeb, stejně tak případnou aktualizaci nebo obměnu.

icon

Vytvoříme prodejní webovou prezentaci

Pro vaši nemovitost připravíme web, kde budeme vaši nemovitost prezentovat a který bude především prodávat. Součástí webu bude kontaktní formulář, prostřednictvím kterého vás zájemci mohou kontaktovat.

icon

Zajistíme správu reklamních kampaní

Prodáváte byt na Vinohradech? Postaráme se o to, aby se zobrazil každému, kdo vyhledává byty na Vinohradech. Prodáváte chatu u rybníka? Na Facebooku ji ukážeme všem, koho zajímá rybaření a nákup nemovitostí.

icon

Vyrobíme a dodáme unikátní reklamní poutač

Víte, že pokud zřetelně označíte nemovitost, kterou prodáváte, zvýšíte šanci úspěšného prodeje až o 25%? Vyrobíme vám unikátní reklamní poutač přímo pro vaši nemovitost.

icon

Poskytneme kompletní právní služby

Důkladná smluvní dokumentace je základem úspěšného prodeje. Naše právní oddělení pro vás vytvoří smluvní dokumentaci přímo na míru vaší nemovitosti.

icon

Během prodeje vám budeme k dispozici

Může se stát, že při komunikaci se zájemci budete potřebovat naši pomoc. Jsme tu pro vás a můžete se na nás kdykoliv obrátit. Náš cíl je společný – prodat co nejvýhodněji vaši nemovitost.

Dává vám to smysl? Prodávejte s námi!